Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows 7-em valami oknál...

A Windows 7-em valami oknál fogva írásvédetté tette a pendrive-ot (egy fájlt rosszul másolt rá). Sehogy sem tudom leszedni róla az írásvédettséget és még, formatálni sem engedi. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Próbáltam másik gépen is nézni, de mindegyiknél ugyanaz, sehogy sem tudom feloldani az írásvédettséget. A pendriven meg nincs az a kis pöcök, mint a floppynál, hogy lezárja.

A google-n kerestem és a hwsw-n fórumát dobta ki elsőnek, ahol sem írtak rá megoldást (csak azt, hogy ilyenkor kuka).


2011. márc. 7. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A partíciót se engedi törölni a lemezkezelővel?
2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy sem megy nekem.
2011. márc. 7. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ha rosszul másoltál valami mappát, akkor menj be a sajátgép - eszközök - mappa beállitásai - nézet - egyszerű fájlmegosztás (innen vedd ki a pipát) majd jobb egérgomb a hibás fájlra - tulajdonságok - biztonság- speciális - tulajdonos - tulajdonos cseréje
2011. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a gondom ezzel, hogy ezt sem engedi megvalósítani, a hibás fájlnál (egyáltalán nem engedi, hogy más nevet megadjak neki).

A windows old mappában, anno csomó fájlt írásvédetté tett a Windows 7-em, aminél ezt kelletett csinálnom, akkor ez a megoldás működött, csak itt nem akar sikerülni.

2011. márc. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!