Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy radeon HD 6850 ciklon...

Bazsko kérdése:

Egy radeon HD 6850 ciklon kártyát fel lehet húzni bios változtatással HD 6870-re hogy ne legyen semmi gond?

Figyelt kérdés
a kártyám így is egy OC-s modell és talán a legjobb 6850 ami kapható, legalábbis tavaly év végén még az volt és hát a hűtőre ha panaszt mernék mondani vagy az msi-re akkor valószínűleg én lennék a világ leghülyébb embere... a lényegre térve a két kártya ugyan úgy brats, szóval 6870-re lehet frissíteni (gondolom), de a shared processzorok száma is megváltozik vele? meg a hűtő teljesítménye is? előre köszönöm a választ... biosfrissítést még nem próbáltam vidikártyán de 4,8ghz-s húzást és 1017mhz-es maghúzást bőven kibírt a kártya viszonylag alacsony 65 fokos hőmérséklettel, szóval ez sem jelenthet nagy gondot nekem ;)
2011. márc. 31. 17:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hűtőből a legjobb 1 slotos hűtés van rajta... 63 fok fölé nem megy 4,8ghz-s memória tuning alatt a hőmérséklet... én meg csak bios flasht akartam mert a brats lapok ugyan olyanok és valahol láttam már hogy sikerült His 6850-nek 1120 stream procit unlockolni... a kártya teljesítménye így is tuningolt játékok alatt ha futtatom az afterburnert :D
2011. ápr. 10. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:

+20százalékos tuningos vagyok.

4800Mhz-n ketyeg a 6850? az szép!

Pont most akarok venni olyan kártyát...

Win7be mennyi a minősítése?

ami most van nekem, az aero és 3d munka... 7.1 mindkettö.

2011. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

7.8 az értékelése :)

de csak cyclon hűtős és az új 6850 képes 4,8ghz-n ketyegni, mert azoknak van csak olyan jó hűtője, hogy elbírja

2011. ápr. 12. 14:35
 14/14 anonim ***** válasza:

az komoly! a win7 max 7.9-ig pontoz.... hehehehe

KÖSZI!

egyre közelebb állok kártyacserére....

2011. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!