Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen két író mellett döntöttem...

Ezen két író mellett döntöttem: Samsung SH-S223L/RSMN SATA DVDíró LS BOX és a Lite-On IHAS624-32 Szerintetek melyik legyen a kettő közül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 09:48
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
A Lite-On -ról jókat hallani.
2011. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

THX :) de ez alapján még nem tudok dönteni, ez így nekem kevés.

Pl. ha liteont veszek az elég sok lébe van, szval jól meg kell gondolnom, hosszú ideig szeretném használni és ne rontson semmit, ez fontos.

2011. ápr. 1. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:

A Lite-On! De nézz be ide [link] talán hasznos lesz!

Én NEC azaz Sony Optiarc márkájút vettem, ez is jó, megbízható és még olcsó is.

2011. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyedül a Digital Trend árulja asszem de sok negatív visszajelzésük van ami eléggé elrettent tőlük! az ilyeneket is szoktam nézni azért. A te NEC íródnak mi a pontos neve? csak kérdem, jelenleg egy zsír új LG-m van de az egész gépet szét rázza és az olvasása is xar mert meg meg áll, vlc-vel meg nem is megy szinte.
2011. ápr. 1. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:

Asszem döntöttem, vsznű ez lesz: SONY-NEC Optiarc AD-7261S LightScribe S-ATA fekete DVD író azért ez mert sok sok mindent átolvasva ez bizonyult az egyik legmegbízhatóbbnak, igaz állítólag nagyon hangos de precíz! a liteonnal még bajok vannak, a samu meg kezd kifutni és tán gyengén is ír.

És kösz a tippet! :)

2011. ápr. 2. 09:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah azóta sok idő eltelt és megírtam vele kb. 40 lemezt (sony optiarc) utána sokáig még szinte olvastatni se fogtam be és épp tegnapelőtt akartam sógoromnak egy lemezt megírni amit előtte mindég megírt (maxel) és eleven lezárással kezdett! persze hogy elcseszte! és utána is! a szervize drága úgy hogy mérgembe 3x vertem a járdához! ja és a firmwarét se engedte frissíteni, most kipróbálom a samut 223L-t
2011. aug. 2. 06:19
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Ezt most nem vágom, minek kellett szétverni?? Tudtommal 1 év garancia van rá, azért meg nem kell fizetni. Amúgy a Samsung írókról még soha semmi jót nem hallottam. Akkor már inkább LG vagy Asus.
2011. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!