Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az én helyzetemben megérné...

Az én helyzetemben megérné venni egy külső merevlemezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gépemben 150 GB HDD van, és abból 6 GB szabad hely van. Hiába törlök le róla valamit, 1 hónap múlva megint tele van a vinyó. Nagyobb programokat nem akarok uninstallálni, mert minden kell. A gépen nem tartok felesleges dolgokat.

Fraps-el szeretnék felvenni, de az nagyon nagy videóméreteket csinál, ezért nem fér rá a vinyóra. Meg szinte minden nap töltök le torrentel, és már néha arra sincs szabad hely. Vegassal szoktam videót vagdosni, szerkeszteni, és néha a kész munka sem fér rá a vinyóra.

Egy 500 GB-os külső merevlemez vételén gondolkodtam.

Megéri?


2011. máj. 9. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
hát olyan gyors nem lesz mit a belsö az tuti
2011. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a videószerkesztés és a külső winchester nem barátok.
2011. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megéri, de érdemesebb tárolásra használni, mint aktívan minden nap.

Nekem is van, rá szoktam tenni a rég nem használt fájlokat, ami meg fontos, az a gép merevlemezén van.

2011. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rettentő lassú.

Nemrég egy újratelepítés alkalmával 90 gigát kellett átmenekíteni külső vinyóra, körülbelül 38-40 óráig tartott. Nem vicc.

2011. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem belsőt? szerintem olcsóbb is.
2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap olyan 50-60 gigát másoltam át a külsőre. Nem volt túl rövid idő, de mondjuk 2-3 óra alatt bőven megvolt. Azért 38-40 óra az már rendellenesen sok...
2011. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valóban rettentő lassú, de nem találtam a hiba okát, usb 2.0 volt az alaplap is, lefelé 40 ezerrel másolt, rá meg 1000-1500-zal írt.

Ha az enyém lett volna, szétszedtem volna, és közvetlenül dugtam volna a gépre, legalább addig, amíg ez lefut, de nem tehettem, másnak csináltam.

2011. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És belső merevlemezből milyet vegyek? Úgy értem milyen márkájút?
2011. máj. 10. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

ha sok a filmed,videod,keped akkor szerintem kulsot vegyel. nekem 120 GB a merevlemezem, vettem kulsot is, 500 GB-t , most van a gepen kb 60 GB osszesen szabadon.


Az a 40 ora meg iszonyat sok... 1 este alatt 3x átpakolom a géprol a cuccokat meg vissza :DDD

2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!