Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ACER aspire 5536 Hűtésével...

Énevok kérdése:

ACER aspire 5536 Hűtésével kapcsolatban akad aki felvilágosítana?

Figyelt kérdés
Fel pakoltam az everestet, és szerinte a cpu hőmérséklete (terhelve)90fok, (terheletlenül) 70-75fok. Szétkaptam, teljessen tiszta volt belül a hütőventinél, leszedtem a hűtést, újra pasztáztam, de egy fok nem sok,annyival sem ment lejebb a hőmérséklet. Cool dokon áll, úgy hogy plusz exra hűtése is van. Több, hasonló hőmérő progi is ugyan ezt az eredményt dobja ki. Ez lenne az ideális hőmérséklete???
2011. máj. 11. 06:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még beírni, hogy nincs húzva a proci (amd athlon x2 64bit). Sem a tápfesszel, sem az órajellel nem mahináltam.
2011. máj. 11. 07:33
 2/3 Argloss ***** válasza:

Acer Aspire 5536G semmi plusz hűtéssel 22°C szobában megnyitott utorrentel meg Firfox 4-el (5 lap) 60-70 fok közötti hőmérséklet. Flash játék felviszi 75-ig is. Flash hirdetések nem igazán...

Ha nem netezek, hanem szöveget szerkesztek akkor 60 alá is szokott menni. Hűtőpadon szerintem nem nem kellene ilyen melegnek lennie...

2011. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Y4kuza ***** válasza:
nekem is ilyen gépem van és én is szenvedek vele de haverommal kompresszorral kifújattuk a ventilátorját azóta már nem melegedik túl nekem is van h 90 fok a pasztázást majd vmikor megcsináljuk meg ahogy nézegettük. az alján el van baszva gyárilag egy szellőzési lehetőség me kivan bordázva de nincs kilyukasztva. ha van hozzá türelmed vagdosd ki :) talán segít :D am cask úgy simán a hűtőpad ló**art sem ér akk is meg kell bontani az alját h direktbe kapja akk nem melegszik annyira a nagy L alakú hátlapot ajánlom :D
2011. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!