Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy milyen RAM kell a gépembe!?

Figyelt kérdés

Szeretném cserélni a jelenlegit mert elég lassú!

Milyen árban vannak az 1 illetve 2GB-osok!?


2011. máj. 23. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaplap típusa alapján lehet megmondani, milyen kell bele.
2011. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem úgy megy hogy beteszel új RAM-ot és egyből látványosan gyorsabb lesz a gép.Nem is biztos hogy a gyorsabb RAM-ot kezeli az alaplap.
2011. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó ezt gondoltam énis,hogy nemlesz egyből gyorsabb!

Szóval inkább forduljak szakértőhöz...Jobban járok!:)

2011. máj. 23. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Alaplap típusát nézzd meg! Everest/Aida64 is megmondja, ha nem találod, de ha kiveszel egy RAM-ot a gépből és megnézed, hogy mi van ráírva az is jó megoldás.

Az meg, hogy mondjuk lecserélsz egy 667MHz-es modult 800-ra azt kb észre sem veszed...ha idáig voltak kapacitás problémáid és többet pakolsz bele az hozhat a konyhára plusz teljesítményt/gördülékenységet, igaz bizonyos mennyiség felett már kár tömködni úgyse fogja a rendszer használni.

Jó tanácshoz ismerni kellene, hogy milyen géped van, milyen oprendszert használsz és mire használod a gépet...

2011. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!