Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett? Mi okozza e...

Mi történhetett? Mi okozza e problémákat?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépem, és töltene be, bejön egy olyan kép, h 20 másodperc múlva tud csak elindulni, ez le megy és mikor tölt, sokkal tovább tölt mint eddig, és a 20 másodperces várakozás is új. Azóta van ez mióta NOD 32 vel vizsgálatot csináltattam, és tesóm lehet idő előtt, még ment a program kapcsolta ki. De ezt nem biztos, h ettől. Vagy igen. Vagy mi más okozhatja ezeket a problémákat . nem vagyok egy számítógép zseni szal újra indítgatással próbáltam korregálni.
2011. jún. 17. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám ezt megszüntetni?
2011. jún. 17. 17:40
 2/6 Fábján Ákos ***** válasza:
Szerintem ha be tudod kapcsolni akkor töröld le a nod32-t és tegyél helyette egy úja vírusírtót ha ez se hoz javulást akkor telepísd újra a gépedet szeríintem.
2011. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Formatálás nem elég ? am köszi
2011. jún. 17. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Formatálás alapból a teljes rendszer újrarakásával jár...!
2011. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na ma még nehezebben indult el...nem tom mitévő legyek ?
2011. jún. 18. 18:33
 6/6 Fábján Ákos ***** válasza:
Mit csináltál vele?
2011. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!