Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » D-link modem miért nem csatlak...

D-link modem miért nem csatlakozik a szerverhez?

Figyelt kérdés
D- link modemet szeretnék használni ADSL kapcsolatban. Úgy tűnik, nem csatlakozik fel, kontroll lámpa csak villog, pedig úgy tudom folyamatosan kéne világítania. Azt szeretném megtudni, mi lehet a gond. Tudja- e erre valaki a választ.
2009. márc. 24. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben felszoktam hívni az Interbet-szolgáltatóm, technikai segélyvonalát.(Invitel) Általában már a telefonkapcsolat létrejöttekor, megmondják ha a hiba náluk, vagy az elosztóhálózaton van. Ha nem ez áll fenn,

jelentkezik a diszpécser, és tanácsokat ad a hiba megszüntetésével kapcsolatban.

2009. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

A Power-nek folyamatosan kell világítani, a Status a kapcsolat léttrejöttéig villog, utána folyamatosan világít, az ADSL és az Ethernet notmál üzem közben villog.

Próbáld meg kikapcsolni, és kihúzni belőle a telefon felé menő kábelt és a száítógép felé menőt is, 3-5 perc után dugj vissza mindent és kapcsold be. Ha nem csatlakozik akkor lehet hibás a vonal, vagy a modem. Ha tudsz kölcsönkérni másik ADSL modemet próbáld ki azzal a vonalat, ha azzal csatlakozik akkor hibás a Dlink modemed.

Ja amit a ledekről írtam az a DSL-360R modemnél van, de általában a többi modemen is hasonlóan kell a lámpáknak működni.

2009. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt, konkrétan a csatlakozások problémájával foglalkozik:

[link]

ezek pedig a nevezett modemmel:

[link]

[link]

(mindkettőnél a 2. bekezdés)

2009. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!