Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitor azt írja, "No video...

A monitor azt írja, "No video input". Mi a gond?

Figyelt kérdés

Most vettem egy új gépet, bedugtam a gépet, a monitort, a monitort analóg és HDMI csatlakozóval a géphez kapcsoltam, de azt írja, "no video input", és nem mutat semmit.

A VGA-m Radeon HD 5770..


2011. jún. 23. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szó szerint azt jelenti hogy: Nincs video bemenet vagyis nincs jel! Egyszóval vagy nem csatlakozik rendesen vagy a monitorral vagy a kanócában a gond!
2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"analóg ÉS hdmi csatlakozóval" ????


Ugyazt a VGA kártyát ugyanabba a monitorba. Nem kap a monitor jelet. Vagy a monitort tetted tönkre, vagy a videokártyád. De valamelyiket biztosan. Csatlakoztasd csak az egyik kábellel, ilyet nem szabad. Szép kis rövidzárlatot okozhattál...


Előre is puszi a vga-dnak, mert nagy az esély rá, hogy annyi.

2011. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előzőből lemaradt. A mondat úgy hangzott volna hogy: "ugyanazt a vga-t ugyanabba a monitorba két kábellel"
2011. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor először csak analóggal dugtam be, akkor se volt jel. Laptopnál pedig csak a bootolást mutatta, utána semmit. Ergó azelőtt is volt baja a monitornak, hogy mindkettőt bedugtam volna.
2011. jún. 23. 13:29
 5/8 anonim válasza:
nekemis volt ilyen problémám amikor kiskoromban 12 évesen szerelgettem a pc met. naszóval. ha nem beépített videókártyára van rákötve a monitor. akkor van rajta egy átformázott csatlakozó. na most ha szétszeded a gépházat. vagyis leszeded az oldalát. nézd meg hogy beépített videókártyára van kötve( szóval a videókártyádba megy e kábel minden helyre) avagy ha nincs . ha nincs benne kábel és a videókártyádba van kötve hátul a csatlakozó 2 választásod van. vagy átszerelsz a beépített re vagy normál esetben a másikra már ha egyáltalán működik. kösd rá a gépben is a klábelt meg kint is a rendesre és futni fog a dolog (remélem segítettem)
2011. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A külön belerakott VGA-hoz mennek a kábelek...
2011. jún. 23. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A monitornak van több bemenete. DSUB HDMI DVI. Ezek közt lehet váltogatni. Nem lehet hogy a DSUB-on van és csak át kéne váltani? Az analóg-noti bootképernyő mutatásból gondoltam hátha ez.
2011. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, cseréltem kábelt, és jó lett..:)
2014. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!