Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sípol a fejhallgatóm, mitől...

Sípol a fejhallgatóm, mitől lehet ez? :/

Figyelt kérdés

"Van nekem egy Roccat Kave-em, az vele a gond, hogy néha elkezt halkan "sípolni" aztán abbamarad, aztán megint elkezdi etc... Illetve Minecraftben ha a menüben vagyok elkezd sisteregni, semmi más játékban nem, ott is csak a menüben.

Amit próbáltam:

Betettem hangkarim (Xonar D1) tesóm gépébe, ugyan az, talán kicsit enyhébben,

Rádugtam tesóm gépén alaplapi Realtek 7.1es karira, még erősebben olyan

Bárkinek bármi ötlet? Semmi fórumon nem találtam ilyesmi hibajelenséget..."


Közben volt garanciában, visszakaptam olyan megjegyzéssel, hogy semmi baj nincs vele, szóval elvileg mással van a probléma. (Vagy csak "figyelmetlenek" voltak...) Bármi segítséget elfogadnék. Amúgy ha bekapcsolom a hangkártyán a mikrofon monitorozást akkor is hallani ugyanazt a sípolást, illetve ha kattintok nagyrészt akkor is kicsit "felerősödik" a sípolás.


2011. jún. 24. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

"Minecraftben ha a menüben vagyok elkezd sisteregni, semmi más játékban nem, ott is csak a menüben."

akkor a minecrafttal van baj.


ha a sípolás véletlenszerűen jelentkezik akkor biztosan HW hiba. lehet a vezetéke, hangkártya, lehet a jack csatlakozó hibája... sokminden

2011. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!