Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert sipol idonkent a laptopo...

Miert sipol idonkent a laptopom hangszoroja?

Figyelt kérdés

A laptopom hangszoroi idonkent folyamatos, hol halk, hol hangos eles sipolo hangot adnak ki.

Az elejen vannak a hangszoroi, es ha olyankor finoman fole rakom a kezem abbahagyja. Mitol van ez? Lehetseges az h esetleg nincs rendesen felfogatva es neha berezonal?


2011. szept. 29. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul irtam, fole rakom a kezem de ugy ertem h ra.
2011. szept. 29. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet berezonál

mi a laptopod pontos márkája?

csak nem msi?

és csinálsz valamit közbe vagy sima böngészés alat is elöjön?

2011. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

IBM Thinkpad T42-es.

Ugy kezdodott az egesz h filmet akartam nezni, akkor jott bele a sipolas. Szal ahogy elinditottam a lejatszot, elkezdett sipolni, de ment a hatterbe a film hangja is. Akkor kileptem a lejatszo progibol, de nem szunt meg a sipolas csak ugy ha elnemitottam, mihelyt vissza adtam a hangjat megint kezdte.

Gondoltam ujra inditom.. amig ki nem irta h "kilepes a windowsbol" addig sipolt. Ujraindult, amint betoltotte a rendszert, helyzet ugyanaz. Felemeltem az asztalrol akk abba hagyta, vissza tettem megint kezdte. Atraktam mashova, megint ugyanaz. Utana egyet gondolt, es magatol abba hagyta, de azota is vissza jon neha teljesen varatlanul, fuggetlenul attol h eppen milyen progit hasznalok, vagy esetleg uresbe megy.

Huuu, ez hosszura sikeredett:)

2011. szept. 29. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Könyen lehet hogy gyártás hibás ha garanciális nézesd meg.

de

nincs mikrofon rajta? kapcsold ki tiltsd le lehet az gerjeszt valamit

nincs a kezeden valami óra vagy hasonló vagy egy fém gomb az ingen az is gerjeszthet.

(persze mint irtam valami,hibája lehet a hangszorónak)

valami jó vírús irtót kémprogram irtót futál?

.

a gyártó honlapjáról leszedted a régi hang kártya drivert és felteted a drivet újra (vagy ha frisebb /újab/ az még jobb)

eszközkezelöben nincs semi sárgával jelölve?

(biztos hogy minden kis vacak driver is fent van és legújabb?)

milyen windows ot használsz pontosan rajta?

.

nincs e wifi melete bekapcslva és az zavarná (bár ez érdekes lene /de mikor sipol kibe kapcsolva megtudo/)

.

szóval,öszegezve hibakeresést kel csinálnod mindenre kiterjedve (hardver, szoftver)

aztán ha semi,nem segit akor szerviz vagy garancia szerviz

(van rajta hangfal bemenet? azal is sipol?)

2011. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jó régi laptop ugyhogy "nyugodtan" tönkremehetet bene a hangszoró :(

és akor már nincs garancia csak szerviz rá:s

talán únítani kéne egy laptopot ha lehet

50 ért használtan már nagyon jót kapsz csak hát ara szintugy aligha találsz granciával együt

újonan 80 körül van egész jó de ez a minimum ár...

csak irtam

ha szerviz hangszorót tud is cserélni az is jó pár ezer lesz. És persze ha nem alaplap haldoklik (vagy csak rajta hangkártya)

2011. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 09:40

Szia! Van rajta meg garancia, csak nemtudtam erdemes-e nyaggatni ezzel oket, mert ha pont akkor nem csinalja..erted?

Am most egy ideje mar abba hagyta.

Mikrofon nincs rajta, de bemenet van, es hangszoronak is van bemenete.

Eloszor arra gondoltam lehet a mobilom zavarja, de az jelenleg is itt van mellette es most jo.

A drivereket hozza innen szedtem le:

[link] (ami a t42-eshez van mellekelve)

a wifi nincs bekapcsolva, es az eszkozkezeloben egyedul az ujlenyomat olvaso drivere nincs meg, szal azt jelzi sargaval.

Oprendszer: windows xp

Virusirto: Nod32

2011. okt. 4. 12:33
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 09:49

elvileg ha rossz a hangszoroja akk garanciaba kellene h csereljek.. van meg rajta.

De am nemtom mi van mert ez a sipolas csak neha jon bele, most egy jo ideje mar nem, azert gondoltam h vmi bezavarhatta.

2011. okt. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!