Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert sipol idonkent a laptopo...

Miert sipol idonkent a laptopom hangszoroja?

Figyelt kérdés

Mar feltettem 1x ezt a kerdest, de akkor senki nem volt fent aki tudott vna valaszolni ra, kiemelni meg mar nem tudom, nem engedi. Ezert mellekelem az elozo kerdesemet, hatha most van olyan fent akinek adodott hasonlo problemaja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


2011. okt. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sipolás akkor van ha haldokol az ic vagy a hangszóró rossz.
2011. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hangszorora tippelek.. ill leginkabb arra h vmi neha bezavarja, csak tudnam h mi..

nem mindig csinalja, most jo ideje mar abba hagyta.

2011. okt. 4. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
minden esetre nézesd meg. Én nem a hangszóróra tippelek hanem másra. Pl ha két végfok erősítőjét egy hűtőbordára kötöd sipolás. Ha az elöerősitö és a végfok egy áramforrás látja el sipolás.
2011. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van.. inkabb megnezetem, vegul is garancias meg.
2011. okt. 4. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor meg főleg nézesd meg. Igy látatlanba ennyit tudok mondani. Bár nem laptopokal foglalkozok de hangszóró sipolásnél ezek szoktak lenni a problémák általába.

Szervizbe meg kimérik hogy mi a gond

2011. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!