Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma, illetve...

Mi lehet a probléma, illetve a megoldása? (több lent)

Figyelt kérdés
A számítógép működése közben ki lett kapcsolva az elosztó véletlen. Amikor visszakapcsoltam, és bekapcsoltam a gépet, nem ismerte fel a billentyűzetet, és az egeret (USB). Aztán megnéztem, ps2-n se működik egér, illetve billentyűzet. Szoftveres, vagy hardveres (alaplapi) hiba lehet? Gondoltam arra, hogy újrateszem, de egér és billentyűzet nélkül hogyan? Valami ötlet? A szervizzel hagyjatok.
2011. júl. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a géped.
2011. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb. 1 hete nemjó, szerinted hányszor próbáltam újraindítani? ha 20x nem, akkor 1x se!
2011. júl. 1. 18:32
 3/4 anonim válasza:
hát lehet több gond is.. lehet csak az a gond h kivan csúszva a kábel vagy rossz a kábel... de lehet h csak telepíteni kéne az egeret meg a billentyűzetet... de sztem a legjobb ha veszel új egeret, ha az sem jó jöhet az új gép! :D
2011. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megcsináltam :D

Arra lettem gigyelmes, hogy bootoláskor 2 rövid csipogás van: ez az én BIOS-onál RAM hibát jelent! Kivettem a ramot, fültisztítóval letisztítottam, átraktam a másik foglalatba az alaplapon, és jó a gép :D

2011. júl. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!