Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes a laptop akkumulátorát...

Érdemes a laptop akkumulátorát újracelláztatni?

Figyelt kérdés
VAgy vegyek másik akkut? Eredeti? Utángyártottat?
2009. márc. 30. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A felújítás biztos olcsóbb ( mAh órától függően 8-15 eFt)
2009. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy olcsóbb 15 rongy, csak az érdekelne, hogy megéri e. Mennyi ennek az élettartama? Ilyesmi.. Valaki aki már próbálkozott??
2009. márc. 30. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan lesz az akksi, mintha újat vennél. Merthogy új cellák kerülnek bele...Én ajánlom. Egyrészt olcsóbb, másrészt környezetbarátabb.
2009. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na én próbálkoztam, rossz oldalt feszítettem fel a tokot, így a csavarhúzóval ledaráltam az elektronikát, elkezdett füstölni , majdnem elhajítottam (li-ion) de végülis csak egy dióda égett ki.... használhatatlan. Én azt mondom, ha jó oldlaon és figyelmesebben pattintom fel, ki tudtam volna cserélni a cellákat 2000 ftból mert olyanok mint a tölthető ceruzaelemek ! csak venni kell egy elektronikai boltban, így viszont most nincs akksi a notebookomban
2009. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!