Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop kiválasztásában segítség?

Laptop kiválasztásában segítség?

Figyelt kérdés

Bár ameddig lehetett, igyekeztem kikerülni a dolgot, de úgy néz ki, szükségem lenne egy laptopra. Alapból állati nagy lehúzásnak tartom, mert egy laptop árából 2 jobb asztali gépet is össze lehet rakni, de mivel sokat utazom, és szakdolgozatot szeretnék írni, muszáj lesz beruháznom egyre.


Tehát:

- Legyen nagy képernyője, szép képe, ennek megfelelő grafkártyája.

- Legyen legalább fél terrás vinyó benne, mert levéltári forrásanyagok garmadáját szeretném rajta tárolni.

- Képes legyen gond nélkül csatlakozni az internetre bárhol és bármikor, ha erre lehetőség van, ne csak wifin, de mondjuk bluetoothon keresztül mobiltelefonnal is (magyarán tudjon mindennel kommunikálni).

- Legyen strapabíró, mert naponta több 100 km-t fogom hurcolászni.



Cserébe elég volna mondjuk egy 2 GB körüli processzor, 2 giga memória, webkamera nem is kéne bele, meg optikai meghajtó sem, bár ezeket úgy is belerakják.

Nem játszani akarok vele (arra ott az asztali), hanem dokumentumfájlokat kezelni, és nagyon sok digitálisan fotózott iratot végignézni. Ehhez még 32 bites oprendszer is tökéletes.


Milyen gépet tudtok ajánlani, ami megfelel ezeknek a kritériumoknak, és mégsem kell nagyon sokat kifizetnem számomra teljesen szükségtelen dolgokért?


Előre is köszönöm a jó ötleteket!


2011. júl. 13. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
[link] nekem egy ilyen van, csak ajánlani tudom! AMD kicsit melegszik ha játszol vele de azon kívül imádom ;)
2011. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!