Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok nekem laptopot...

Ajánlanátok nekem laptopot (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Internetezésre ,youtube és egyéb internetes oldalakon való videó nézésre..(fontos lenne hogy ezeket minél gyorsabban betöltése..nem tudom hogy ez csak ez internettől függ e vagy a géptől is )filmek nézésére..zenehallgatásra....játékok,filmek zenék tárolására..nem játszom sokat de azért jó lenne ha ezeket a modern játékokat..sims 3 stb. tudná vinni,ezek miatt jó lenne a nagy memória..meg egy jó processzor és videokártya..hogyha tegyük fel kijön a sims 4 akkor azt is tudja vinni..(csak példa)..és ha lehet 13000 forint körül..150-em van de nem akarom mind elkölteni csak ha nagyon muszáj..mert ennek a gépnek most jónak kéne lenni 4 évig .. És ebből a boltból válogassatok légyszi : www.laptopszalon.hu
2011. júl. 16. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
és úgy kerüljön ennyibe hogy windows 7 el együtt! ez fontos
2011. júl. 16. 11:08
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Hát vagy az elvárásaid add alább vagy ki kell nyitni a pénztárcád! Ha videokat akarsz nézni youtube on ahhoz elég egy 100 e ft os laptop, de ha már játszani is akarsz vmivel akkor minimum egy olyat mint amit küldtem.

2011. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és erről mi a véleményetek?nem jobb?
2011. júl. 16. 11:23
 4/6 A kérdező kommentje:
2011. júl. 16. 11:23
 5/6 A kérdező kommentje:
de azért ajánlhattok 130 ért is ha van ..olyan nehéz búcsúzni pénzemtől..nah mindegy akkor veszek ennyiért..:)xD
2011. júl. 16. 11:24
 6/6 A kérdező kommentje:
jaa a toshiba sokkal rosszabb..látom már :)
2011. júl. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!