Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Válaszolnátok pár kérdésemre...

Válaszolnátok pár kérdésemre az ipon.hu webshoppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval arra a döntésre jutottam, hogy tőlük szeretnék rendelni egy általam összerakott számítógépet. Lenne két kérdésem:

1. A garancia minden alkatrészre külön érvényesül, tehát nem raknak rá a házra semmilyen matricát, amit ha elszakítok, akkor megszűnik a garancia(az összerakást ők végzik)?

2. A felhasználatlan dolgokat(például csavarokat, kábeleket és maga az alkatrészek dobozát)elküldik-e, vagy csak magát a gépet.

Előre is köszi. Szép, esőmentes napot mindenkinek!


2011. júl. 20. 18:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az első pontban az összeszerelést őt végzikre gondoltam, csak gyorsan gépeltem:) Bocsi.
2011. júl. 20. 18:27
 2/16 Argloss ***** válasza:
Szerintem írj nekik egy mail-t és kérdezd meg tőlük, akkor biztos információt fogsz kapni!
2011. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
NE onnan rednelt ott minden nagyon drága :S sztem vedd emg külön külön valahonnan az alkatérszeket,és a városodba biztos van vmi informatikus aki összerakná,és igy is sporolnál rajta.
2011. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha az alkatrészeket beütöd pl. az árgépbe akkor kihoz több boltot,és ott tuti olcsóbb.
2011. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Offolni fogok ne haragudj!


Én a pcxen rendeltem alkatrészeket, én is össze akartam rakatni, de aztán rájöttem, hogy 5000-et nem adok érte, mert az kb. a fél vincsi ára.

Inkább össze raktam magamnak, ingyen és működik azóta is.


Egyébként haverom összerakatta magának pcx-ről rendelte. Alkatrészenként vonatkozik a garancia. Nem volt matrica a házon, mert egyedileg lett összerakva és dobozokat mindent küldtek a géppel együtt.

Kell is, mert csak úgy érvényes a gari.

2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, lehet hogy olcsóbb, de ugye a kiszállításnak is van ára, és ha pl 5 helyről szállítanak nekem ki, az máris több, mintha egy helyről megrendelném az egészet. Ami ráadásul OLCSÓ. Árgéppel semmi bajom, szuper oldal.
2011. júl. 20. 18:39
 7/16 A kérdező kommentje:
18:37-nek. Lehet igazad van, és meg kéne tanulnom összeszerelni:/ Legalább megtanulnám:D Még gondolkozok rajta, de az a 1.800. forint amit kérnek érte nem sok.
2011. júl. 20. 18:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha még nem szereltél gépet, akkor inkább rakasd össze.


Nekem 2000-ben volt az első gépem és 4 évvel később kezdtem bütykölgetni, majd kb. 2005-ben raktam össze az első gépemet, de nagyon fostam. xD

2011. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Üdv! Nekem volt rajta egy matrica az általam összerakott gépen, de írtam nekik e-mailt. Nem veszíti a garanciáját, mert én rakattam össze. A dobozokat pedig külön elküldik!
2011. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h teljes mértékben ide tartozik, de


a mai pc-kben semmi nincs, amit kétféleképpen lehetne összerakni, és valamelyik verzióban ne működne. Minden típusú csatlakozó egyedi, csak a megfelelő helyre/helyekre lehet csatlakoztatni... Persze figyelni kell, ne törd el, ne görbítsd el (pl proci lábait), úgy és oda kend a zsírt, ahogy és ahova kell, de nem egy nagy ördöngősség...


Szerintem nyugodtan vágj neki, ha érzel magadban egy egészen minimális műszaki érzéket.

2011. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!