Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-link router help!?

TP-link router help!?

Figyelt kérdés
Vettem egy TP-link TL-WR340G routert, kofiguráltam lemezről, de az utolsó fázisnál, "verifying router settings"nél (tudom mit jelent) WAN alapú hibát ír ki. Nem tud rácsatlakozni, a hálózatra. Simán modemről is próbáltam kapcsolódni a géppel, de ott se engedte: D-link dsl360R. (az újabbik típus) de ha azon nem enged, de a régi routerem be tud jelentkezni rajta, mi lehet a baj? ha tudtok valami linket, videót, útmutatót, azt megköszönném!
2011. júl. 24. 20:50
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Ne a CD -t használd, hanem a Webes beállító felületet!

Ez a leírás végigkalauzol az összes beállításon:

[link]

2011. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, csak nem ez volt a kérdés. az volt hogy miért nem tud wan-on keresztül kapcsolódni a netre a gép, de router nélkül se akar
2011. júl. 24. 22:30
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
A hálókari illesztőprogramja föl van egyáltalán telepítve?
2011. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hibátlanul működött egészen tegnapelőttig
2011. júl. 24. 23:30
 5/10 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem a szolgáltatódnál van a hiba, esetleg a modem sz*rt be.
2011. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
zsír uj modem és a régi router be tud logolni rajta
2011. júl. 25. 00:09
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

Én egy TP-link TL-WR1043ND -t használok, ezzel a fekete színű D-Link DSL-360R -el. Tökéletesen működik, semmilyen extra beállítás nem kell. Így passzolom a kérdést.

Esetleg frissítsd firmware -t a routeren, úgy látom számos hibát javítottak, ami az Internet csatlakozással kapcsolatos.

2011. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy hete ugyan ezzel a gonddal küzdöttem!

A szolgáltató rosszul adta meg a felhasználónevet, beteloztam ez nekem segített, tedd meg teis!

2011. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én fejből tudom mind2-t úgyhogy semmi okom a panaszra, de még egyszer mondom a régi routerem be tud jelentkezni
2011. júl. 27. 08:14
 10/10 P.O.C. ***** válasza:

A "WAN" led villog, ha rákötöd a modemet?


Nézd meg milyen kábelt használsz. Azt tapasztaltam, hogy a TP-Link allergiás a T568A egyenes kábelre, vagyis aminek mind a két vége ilyen:

[link]


A T568B egyenes kábel viszont nyugodtan használhatod, ennek mind a két vége ilyen:

[link]


Teremészestesen a kereszt kábelt (T568A <---> T568B) nyugodtan használhatod. Jobb ötletem nincs. Eddig nekem még a TP-Link mindent megosztott, ami internet. :)

2011. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!