Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek mennyit érnek összesen?

Ezek mennyit érnek összesen?

Figyelt kérdés

Ati 9250 128 MB

2x512 MB DDR.

80 GB data 1 samsung vinyó.


2011. aug. 1. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Memória+vinyó 1000 Ft.

ATI kártya értéktelen nekem.

2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egész értéktelen úgy ahogy van.
2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mrillegal1 ***** válasza:
max 3ezer de akkor minden (én nem adnék érte többet)nem is ér többet jah és csak ugy ha a ramok ugyanolyanok a vinyo meg halk szektorhibamentes a 128 as kártya arra jo ha ténleg csak kép kell bár erös géppel 2004 es játékok(erös gépbe ez már nem való)
2011. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mrillegal1 ***** válasza:
ha a 3 at megkapod a szettért akkor ne hozzáértönek mert az meg majd elzavar vasvillával ez a 3 a legpofátlanabb ár ami még nem lehuzás
2011. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem-nem dehogy akarom eladni tudom hogy favatkát sem ér.

Csak kíváncsi voltam rá :D

2011. aug. 1. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából semmit. Talán a vinyó eladható, ha jó állapotban van, de csak úgy ha veszel hozzá egy külső házat. Azt meg nem érné meg, mert még ha jó áron is adod el, legfeljebb 500 forintot kereshetnél vele.


Ha otthon hasznát tudod venni, ne dobd ki. Ha veszel hozzá pár dolgot és otthon fabrikálsz neki egy kis házat, akkor fel tudod használni egy set-top-box, vagy médiacenter szerűségnek TV mellé, esetleg routert vagy házi médiaszervert csinálhatsz belőle. Azért klafa lenne a TV képernyőn megnézni mondjuk a híreket, ha éppen nem mondják be. Ezekre már vannak remek linuxos szoftveres megoldások, így villámgyorsan működne minden. HD videókat ne várjunk azért, de ki tudja.

2011. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!