Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati vagy Nvidia? Melyik a jobb?

Ati vagy Nvidia? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Gépvásárlás előtt állok jelenleg ahogy kinéz a gép 8gb ddr3 ram , Intel i7 2600k proci és emellé tudnék szerezni olcsón egy Sapphire HD 6970 2gb bfbc-s kártyát. Viszont a tesztek szerint nem tudok döntésre jutni mivel jó pár helyen az nvidia győzedelmeskedett eme kártya felett. Ti mit vennétek ha lenne lehetőségetek vásárolni új kártyát? Szerintem nekem mindenképpen ez a kártya lesz mert az intel i7 2600k proci meg a sapphire HD 6970-et 120k-ért venném. De érdekel a véleményetek a kártyákról. :)
2011. aug. 3. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

intel core i5 2500k val sem lesz kevesebb fps ed mint az i7 2600k val

de 120k ért a 2 nagyon jó vétel

2011. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Turmix annyi eszed van -.-" 4 sro client melett még 1 db játék... csak felsoroltam mik... szerencsétlen... szidni azt tudsz ...
2011. aug. 3. 09:30
 13/13 anonim ***** válasza:

"Annak tényleg semmit, aki azt se tudja micsoda. De ha ennyire okos vagy, magyarázd meg azoknak a kutatóknak, akik az Nvidia Teslát megveszik a számításaikhoz, hogy hülyék."


Te kódolást írtál, azt meg meg lehet nézni, hogy hogyan fut le csak processzorral, és cuda-val gyorsítva:


[link]


Cuda nélkül gyorsabban lefut, ez a vicces.

2011. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!