Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videokártya az alaplapi...

Új videokártya az alaplapi helyett, de miért nem akar menni?

Figyelt kérdés

Új videokártya lett betéve a szomszéd gépébe, haverja betette, telepítette és elment, de nem működött utána se a net és pár dolog frissítést kért. (Hardver telepítések, sárga felkiáltójel)

A PCI Devicen kívül mindent újból frissítettem a géphez kapott CD-ről, azokat simán engedte is, de ha jól tudom (?) a korábbi alaplapit le kell tiltani.

Kér hozzá PCI Device telepítést vagy frissítést amit a géphez kapott CD -n nem talál a varázsló, pedig korábban ezekről lett telepítve az illesztőprogik.

Kis segítséget kérnék, mit csináljak, ezt a PCI Device-t hol találom ha nem a telepítő CD-n, a biosbol le kell tiltani a régit alaplapit?

Mit nem tudok jól?


2011. aug. 6. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
a régi alaplapit a BIOS-ban le kel tiltani aztán mennie kéne az újnak.
2011. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi magamtól nem mertem elkezdeni, egy megerősítés nélkül.

A BIOSba hol keressem kb? Eddig csak a bootolast babráltam a BIOSban.

2011. aug. 6. 13:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, most derült ki, hogy windows csere is volt előtte és akkor ezért voltak a sárga ! jelek. Mert ezt is furcsáltam eddig.
2011. aug. 6. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
drivereket rakd fel.
2011. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!