Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gépem?

Miért fagy le a gépem?

Figyelt kérdés

Költözés közben leejtettem kicsit, gondolom nem használt neki.:D De melyik alkatrésznek lehetett baja?

Pl. akkor fagy le, ha elindítok egy videot indexen. De csak úgy üresjáraton is lefagyott. Előtte nem csinálta. Más rendellenességet nem tapasztaltam. Everest kiírja a hőmérsékletet, elvileg jók. Ötlet?


2011. aug. 8. 13:17
 1/6 Pj0tr ***** válasza:
Lehet, hogy az ejtéstől kilazult pl a vid kari vagy a ram. Szedd szét és igazgassad meg a bővítőkártyákat
2011. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Asszem a videokártya volt kicsúszva. Most jónak tűnik.

Kösz a tippet! Megspóroltál nekem egy szerelőt. Örök hála!:D

2011. aug. 8. 14:16
 3/6 A kérdező kommentje:
elkiabáltam.:(
2011. aug. 8. 14:25
 4/6 A kérdező kommentje:
most kábelnet van bekötve, a wifit letiltottam. ez lehetett a baja?
2011. aug. 8. 14:35
 5/6 Pj0tr ***** válasza:

Hát a leejtés nem rendeltetésszerű használat, márpedig normál használat esetén is sok minden elfüstölhet.

Az is lehet, hogy megpattant egy szál az alaplapban (az ugye sok réteget tartalmaz, nem csak annyit amennyit a felszínén látsz.

2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letiltottam a wifit, azóta nem fagyott le. Csak nehogy megint elkiabáljam.:D
2011. aug. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!