Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jön be a routerem...

Miért nem jön be a routerem webes felülete? (lent) nagyon sűrgős!

Figyelt kérdés

probléma:nem ad wifi jelet,és nem jön be a webes felülete.

van rajta 3 led abból csak a 1 és a 3 led világít,és a wifi (act)nevű led pedig nem világít.

és még cd-n sem lehet be configolni.

mi lehet a baj?


2011. aug. 10. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
*le pingeltem a webes felületének a ip címét és 0% veszteség volt.akkor még nem mehetett tönkre?vagy mégis?
2011. aug. 10. 21:04
 2/6 A kérdező kommentje:
lemaradt:resetre sem reagál
2011. aug. 10. 21:09
 3/6 A kérdező kommentje:
?
2011. aug. 11. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
usb vagy rj45-ös csatlakozóval vagy a routerhez kapcsolódva?
2011. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rj45-ön.

a másik gépen pedig wifin

2011. aug. 11. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomat tudom elmondani.

Rokontól kaptam egy TP-LINK routert,meg akartam osztani a netet az asztali pc és laptop között. A router kb 5 éves és a rokonomnak tökéletesen működött. Megpróbáltam megkonfigurálni a saját netemhez,és egyszerűen nem tudtam a menüjébe sem belépni. Viszont a rokonom a saját internet szolgáltatójához tudott vele csatlakozni.

Vettem egy újat,szintén TP-LINK-et (5év garival) És elsőre sikerült is minden konfigurálás. Minden jól működik.

2011. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!