Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A TP-Link TL-WA701N/TL-WA701ND...

A TP-Link TL-WA701N/TL-WA701ND AP routerem miért nem osztja ki a max. Sávszélességet?

Figyelt kérdés

Itt fejtem ki részletesen a problémámat:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 6. 10:31
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Na kíméljük meg a többieket a várakozástól, vagy a Premium tagságtól...


Hello!


Van egy routerem, ez a neve: TP-Link 150M Wireless Lite N Access Point Model No. TL-WA701N / TL-WA701ND


ez most kinnt van az ablakban, nincs elötte semmi, redőny felhúzva, szóval nem akadályozza semmi!


Be van rajt állitva az Universal Repeater mód, ami ugye annyit tesz, hogy rákapcsolódik a szomszéd szembe lévő


routerére,(nem lopom, oda van bekötve 4mbites net és felesbe fizetjük:D jaés faluhelyen vagyok.)


és ez felerősiti annak a routernek a jelét. na idáig tökéletes is minden.viszont.


ittvagyok a szomszéd szobában,jelerősség tökéletes, 1 fal választ el a routertől, elinditok egy torrentet.


(utorrentben) felmegy maxra 520-500kbs-re, megy ugy maoxn fél percig, majd visszaesik 60/100kbs-re,


és addig megy annyin, amig nem végez(azért néha felmegy 200-ra) kipróbáltam már midneféle klienst(2.2,1.8.5,3.0)


de mindenhol ezt csinálja.(Port nyitva van a routeren, 12035-öt használom, utorrent ezt jelzi, hogy rendben van) ha viszont beülök a router mögé, mmint abba a szobába ahol van a router,


500-al jön végig.(Internet Download Managerbe is ugyanezt csinálja, ha simán böngésző letöltőkével szedek ftp-ről ugyanez van)


sőt, ha kiteszem a szobám ablakába a laptopot, ami ugye tisztán rálát a 3 méterrel levő ablakra,


ahol van a router úgy is jön max 200-al! A dobozában volt egy másik antenna is, kicseréltem arra, de nem változott semmit.


Egyszerűen nem érthetem, mi lehet a probléma, hisz a jelerősség Nagyon Jó, és kiváló. ár azt is próbáltam, hogy kihűztam a routert, visszadugtam,


felcsatlakoztam rá, de ismét semmit sem változik! A router beállitása is jó, hisz van netem, akkor mi lehet a probléma?


Válaszát előre is köszönöm!

2011. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a szomszéd húzza le, mert alig netezik!
2011. nov. 6. 10:34
 3/4 A kérdező kommentje:

legendavagyok01:

Köszönöm! :)

2011. nov. 6. 10:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt még észrevettem, hogy feltűnően kicsi mind a két antenna hozzá, de hát az nevetséges, hogy 3méterről már felére csökken a sebesség, ha meg a router mögött vagyok 5méterre semmi baj..
2011. nov. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!