Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a legjobb vétel...

Melyik laptop a legjobb vétel az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Itt van a 3 variáció


[link]


[link]


[link]


Kérdés hogy a 3 gép közül melyik érné meg jobban? Az utolsó kettőben a plusz 1 giga ram a videókártyán megéri-e a pénzét? Valamint hogy ha megéri akkor az utolsó 2 gép közül a nvidia vagy a radeon féle vga jobb?


2011. aug. 10. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsót venném, már csak a 17-es LED képernyő miatt is. A 6650 kb. egy szinten muzsikál a GT540-nel, viszont kevesebbet fogyaszt. A videómemóriától tekintsünk el, mert baromi lényegtelen, meg az áron nem is változtat sokat.
2011. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A +1 giga a videon szerintem nem er majdnem 50 ezret, de a hardjuk is nagyobb kicsit(mondjuk szerintem a ketto egyutt sem er 50-et:)) En a 17-est vennem, mert bar picit nehezebb hordozni, de ugy net, mint film, jatek, melo, office, stb jobb nagyobb kijelzon. Ja amugy a Radeon picivel gyengebb mint az 540-es nvidia, de nagyon kicsi a kulonbseg, mobil technologiaban mindketto felso kozeposztaly jelenleg.
2011. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért elég sokat változtat az áron az a plusz 1 giga memória. Ezért is kérdezem hogy megéri-e az a plusz 43 ezer. Vagy ha most nem lehet kihasználni esetleg pár év múlva? Mert sajnos nem tudok 2 évente újat venni.
2011. aug. 10. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a memó miatt kerül annyival többe, hanem a 17"-es képernyő miatt. Az első kettő csak 15"-es, ahhoz képest ezekből is 250 rongy az egyik. Éppen ezért írom, hogy nem kérdéses, hogy a 17"-est vedd.
2011. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jótállási idő 1 év? Meg ne vedd, milyen alkatrészekből lehet összerakva?
2011. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak lehet igaza van. Találtam egy sokkal érdekesebb gépet 3 év garanciával


[link]


Erről lenne szó. Ebbe viszont csak GT525M van. Nem tudom pontosan ez mekkora visszalépés teljesítményben a GT540-hez képest.

2011. aug. 11. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy "visszaeses" az 525 az 540-hez kepest. Picit ugye gyengebbnek van titulalva, de az 525 is felso kozep, a Dell pedig nem rossz valasztas.
2011. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!