Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb laptop márka?

Melyik a legjobb laptop márka?

Figyelt kérdés

Új laptop vásárlását tervezem, ezért kérem a tanácsotokat.

Gondolok itt minőségre megbízhatóságra és jó ár/érték arányra. Előre is köszi!


2011. aug. 24. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dell.Acer,Lenovo esetleg Samsung/ASUS
2011. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 P.O.C. ***** válasza:
87%

Hát én az Acer -t nem sorolnám a második helyre.

Szerintem, kb. ilyen a csökkenő sorrend:

DELL, HP, Lenovo, Sony, Toshiba, Asus, Samsung, Acer, Pakrd Bell, Fujitsu Siemens.


Persze típuson belül is vannak minőségbeli különbségek. Samut -t csak eredeti Windows -al vegyél, vagy akkor, ha egyáltalán nem akarsz Windows -t használni. Beleépítenek valami sz*rt, ami jelentősen megnehezíti az aktivátorok használatát.

2011. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Dell, Asus, HP, Acer, Toshiba, Samsung, Packard Bell

Szerintem is a Dell a legjobb, nekem is az van :D

2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nan egy Lenovo-m nem szeretem második hónapban elromlott az aksija a negyedikre az alaplap is persze megcsinálták garanciálisan de ez törtémnt vele. Irodában használtam naponta max 7-8 órát persze lehet, hogy csak én fogtam ki egy szerencsétlen modelt. Az is igaz mióta gearanciálisan megcsinálták nem volt vele bajom és már lassan 4 éves :D
2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Dellre gondolom nem véletlenül adnak 3 év garanciát, mikor a többire csak 2-t szoktak. Valószínű hogy nem fog hamar tönkremenni.
2011. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 24. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
az hogy mire mennyi garanciát adnak csak marketing fogás. nekünk 60 db notink van a cégnél, 80% Acer, 20% Samsung, Packard Bell (ami már egy ideje tulajdonképpen ACER :)) kifogástalanul működnek évek óta. vagy HP Fuji is de ezek többet voltak szervízben mint használatban. nem lehet igazából sorrendet felállítani, mert teljesen egyénfüggő ki mit tart elsőnek. egy Asus-ost hibá akarnék meggyőzni arról hogy ACER -t vegyél komám úgyse fogogm meggyőzni.
2011. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Aki szinte majdnem hogy utolsó helyre tette az Acert-t attól megkérdezném , hogy miért? Még csak nem is egy olcsó kategória. Biztos sok dolga volt velük... Laptop generációk óta a 4. acer notebookom van, és teljesen megvagyok vele elégedve, egyetlen egy probléma se volt egyikkel sem...én bátran ajánlanék egy acer-t.
2011. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Lenovo, de azóta talán már van jobb is.
2012. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ervinkee11 válasza:
apple samsung acer asus dell hp
2012. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!