Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Repeator módban kellene...

Repeator módban kellene segítség. (TL-WR1043ND és egy TL-WA701ND)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek.

Van egy TP-Link TL-WR1043ND routerem és egy TP-Link TL-WA701ND access pointom.

A kettőt szeretném összekötni úgy, hogy az access point repeator módban legyen, de sehogy sem tudom összekötni.

1043nd kapja az internetet.

(Megcsinálom a 701nd-ben a repeator módot, majd ha rebootolni kell, utána a 701nd-t nem látom, szinte eltűnik nem lehet belépni az IP-jébe)

1043nd-ben nem tudom engedélyezni a WDS-t sem, mert azt irja ki hogy az AP-t nem tudja automatikusan beállítani( angolul).

Remélem tudtok segíteni. Nagyon szépen köszönöm!


2011. aug. 22. 20:36
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

[link]

(Access Point-ok -alcím)


Vagy:

[link]


Ja és a WDS -t nem kell beállítanod a routeren. A router beállításait nem kell piszkálnod.

2011. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Megj.:

Mivel a routered is 3 antennás MIMO N, így ez az AP lett volna ésszerű választás:

[link]

2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, megpróbálom és leírom mi lett. Az a baj h csak ezt tudtam beszerezni euronicsból.:)

2011. aug. 22. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Sehogy se megy nekem:S :@

Kérhetnék tőled egy magyar leírást pontokba szedve, hogy te mit csinálnál?


1. az 1043nd-n nem kell állítani semmit?

2. a 701nd-t elöször LAN-on kösem be? majd ha beállítottam akor már nem kell LAN, menni fog Wifin?


Légyszives magyarázd el.

Nem vagyok értetlen, csak le kellene írni, hogy tudjam.

Nagyon szépen köszönöm neked a segítséget.

2011. aug. 22. 21:21
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Az első pcworld.hu -ös leírásnak az AP -s részén én csináltam! Ott minden szépen le van írva elég szájbarágósan. Ha figyelmesen végigolvasod, mindenre fény derül. És az összes kérdésedre a válasz: igen.
2011. aug. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!