Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GeForce FX 5900XT...

NVidia GeForce FX 5900XT driver Windows 7-hez kéne, linket vagy bármit tudtok adni?

Figyelt kérdés
Elvileg bírja a cucc, de NVidia honlapján nincs ilyen driver, a legfrissebb Vistás nem jó, olvastam mókolgatásokat, de nem jöttek eddig össze, szóval valaki valami tanácsot adjon légyszíves.
2011. aug. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Driver kereső:

[link]

Ha ez nem talál hozzá drivert, akkor nincs is.

2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem a nvidia oldalt.

Ezt töltötted le?

32bit:

[link]


64bit:

[link]



Mielőtt telepítenéd, akkor először is szedd le a videó kártya driverjét.


Windows 7es frissítései között általában megtalálható a vga kártya drivere.

2011. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:49


Igen ezt, ez nem volt jó, mert olyat csinált tőle a kártya, mint ami memória hibás, ugyanakkor most egy ötvenvalahanyas drivert ajánlottak nekem valami modifikált, egyenlőre működik (külön Win7-hez van, csak 5700-as videókártyákhoz) egy a bajom, hogy amikor átkapcsol 2D-ből 3D-be egy pillanatra fekete a kép... Mindegy, azért köszi a segítséget. (A driver kereső progi meg azt mondta, hogy hiányzik az alaplapi driver, ami volt, még a Win7 frissítette is, a videókártyára aztmondta, hogy friss, pedig nem is volt fent driver.)

2011. aug. 26. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!