Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sípol a laptopom?

Miért sípol a laptopom?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom még elviselhető de minél többet használom annál hangosabb lesz.Néha elmúlik,néha vissza jön.Ha pl játszom akkor nem sípol de ahogy kilépek megint elkezdi.Mi a baj?
2011. aug. 29. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen a sípolása? Hosszú, rövid vagy vegyesen sípol?
2011. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy vegyesen
2011. aug. 30. 06:53
 3/10 A kérdező kommentje:
És nem mindig mert pl játékoknál nem meg filmnél sem de ha ezeket leállítom akkor újra elkezd sípolni
2011. aug. 30. 06:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit ,hogy bekapcsolásnál nem sípol (rosszul írtam) de utánna kb:20 percel kezdi és egyre hangosabb lesz.
2011. aug. 30. 06:59
 5/10 anonim ***** válasza:
figyeld meg hogy , hogyan követik egymást a sípolásuk: hosszu - rövid - rövid pl. mendegyiknek van jelentése
2011. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem a hosszú-rövid sípolást ,hogy elkezd sípolna hosszú ideig.Aztán másnap rövid-eket(de rövid-eket csak ritkán szokott inkább csak sípol mint az állat)És általában bekapcsolástól számított 3 órán belül már egész hangosan sípol.Ha kikapcsolom és újra be általában abbahagyja és utána egy kis idő elteltével megint elkezdi.
2011. aug. 30. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami túlmelegszik, és akkor bekapcsol. Ellenőrizd a memóriakártyát, vedd ki, aztán rakd újra be, persze kikapcsolt gép mellett. Hány memóriakártya van a gépedben? Ha kettő, akkor az egyiket vedd ki, és úgy nézd meg, hogy sípol-e.
2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem.A mai napon úgy vetem észre ,hogy nem sípolt.Hát remélem helyre jött,ha meg nem akkor megnézem amit mondtál.
2011. aug. 30. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg valamelyik hőérzékelő szenzor van úgy beállítva, hogy hangjelzéssel is figyelmeztesse a felhasználót. vagy valami hasonló. ajánlom a kapott kezelési útmutató részletes tanulmányozását hangjelzések menü pontban. :) esetleg ha leírnád a pontos típust és ráérek utána nézek. :)
2011. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi ,hogy válaszoltál.Sajnos nem kaptam olyan útmutatót ami ezt írná.Amúgy ez a laptopom: [link]
2011. aug. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!