Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptomom az alján szellőzik,...

A laptomom az alján szellőzik, tehát le van fedve mindig (asztal, ágy, akármi által), mennyire káros, ha kb.24 óráig egyfolytában be van kapcsolva?

Figyelt kérdés

Így tud szellőzni? Mert alul van a szellőzője, tehát nincs légtér, amin fekszik a gép...

Most kb. 14 órája van bekapcsolt állapotban, eléggé meleg, ha megfogom alul, ez baj, vagy természetes?


2011. szept. 1. 23:52
 1/5 anonim válasza:
Lehet belőle probléma,sztem minél előbb vegyél egy hűtőpadot,és akkor nincs ilyen probléma,erre találták ki direkt..:)nem olyan drága..3-4ezer ft-ból megvan!
2011. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ha az ölemben használom, akkor mindig teszek alá egy nagy könyvet, így van valamennyi hely szellőzni. Vannak egyébként laptophűtők is kifejezetten ilyen célokra, megéri beruházni egyre.

Én ha pl firefoxot használok, és valami flash tartalom van, akkor iszonyatosan megy a processzor, és néha pihentetem, de alapjáraton nem lesz baja egy kis melegedéstől.

2011. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dell N5110-esem van. Vagy ez nem lényeges? Egységesek a ventillátorok minden márkához, típushoz?
2011. szept. 2. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapból elég lenne az is ha alátámasztod valamivel, nem melegíti át az asztallapot, és szellőzik is, illetve figyelni kell ne maga alá szívja a levegőt.


N5110...naigen, a hűtőrendszere enyhén szólva egy kalap sz@r, eleinte énis ilyen gépben gondolkoztam, de mikor tesztekben láttam mennyire melegszik...na paff.


Laptop hűtő neked lehet jól jönne hozzá, bár nem tudom mennyit segítene, főleg ha terheled a gépet.

2011. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A laptopokat nem ágyra találták ki... Beszívja a port az ágyból, és akkor ba**hatod a géped. Nekem is N5110-em van, de nekem van alatta hűtő is. Asztalon használd!
2011. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!