Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valamit kezdeni egy...

Lehet valamit kezdeni egy ilyen géppel? SIS651, Memória 64MB,960MB RAM, Celerom (R) CPU 1.70GHZ, BIOS 1.10. 08

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon képben a számítógépekkel mert nem érdekel a belseje de ki írtam néhány adatot ami alapján talán tudtok nekem segíteni hogy dobjam ki vagy érdemes kicsit felturbózni.
2011. szept. 18. 06:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Felturbózni semmiképpen.

Ha megfelel így, akkor használd, vagy add el egy tízesért.

2011. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megfogadom a tanácsodat és eladom.De ha másik gépet veszek akkor mi az ezek közül az adatok közül aminek erősebbnek kell lennie?
2011. szept. 18. 07:10
 3/25 anonim ***** válasza:

Hát ha másik gépet veszel akkor ajánlom hogy alkatrészenként. Ha így döntesz írd majd meg kérdésbe a rá szánt összeget és ötleteket és mi majd segítünk valamit ki okoskodni.

Egyébként kérdésedre válaszolva mindennek erősebnek kell lenni. Ilyen gépeket szerintem kb 2001-2002-ben lehetett kapni.

2011. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Kb. mindennek erősebbnek kell lennie:

Prociból: Core i3 vagy Core i5

Memória: 4GB

Videókártyából: ha szeretsz játékokkal játszani akkor nem szabad integrált videókártyával rendelkező laptopot venni. Hanem pl: Ati Mobility Radeon HD6370M, HD6470M

Ja igen és operációs rendszerként: Windows 7 Home Premium 64bit. (ennek nem muszály/kell eredetinek lennie.


Ezekkel minden sűvítene a gépeden. :)

2011. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, azt hittem laptopról van szó: akkor csak annyiban javítanám ki, hogy videókártyaként: HD6770
2011. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Memória: 64 mb, ma már 500 gb-od merevlemezeket tesznek bele de ha még több hely kell, akkor 1 tb.

RAM: 960 mb, ha újítasz, és csak irodai célokra kell, elég 2gb, de egyre olcsóbbak a ddr3-as memóriák, megéri 4 gb-ot.

Processzor 1,7 gb: nekem a kétmagos 2,6 ghz-es bőven elég, de mostmár i5-ös procik az ajánlottak.

2011. szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Úristen.Össze vissza beszéltek hülyeséget.1-2 értelmes hozzászólás volt.

Utolsó szerinted ebbe lehet rakni DDR3as memóriát?-.-''

Az a 64MB meg szerintem a VRAM lenne.

Jobban jársz ha eladod és veszel egy új gépet.Majd tegyél fel kérdést megint ahogy azt hiszem a 2. mondta.

Amúgy ha játékra kell majd a gép akkor érdemes egy 100as rászánni.

De ezzel is lehet játszani.persze nem a legújabb játékokkal.de:GTA Vice City,Bomberman,Domm 1-3,Warcraft,Age of Empires 1-2,COD 1(bár ezt nem tudom hogy futna e),van még csomó repülőgép szimulátor.Ja és én régen nagyon szerettem az Ubisoftól a Hell-Coptert.Régen a kedvenc játékom volt és az simán futna ezen mediumon vagy highon.

2011. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*utolsó ne a halott platformoddal rajolj már..i5 teljesen fölösleges játékra.Egy 955 is megteszi.De van olyan aki Pentium 6xxel tolja.
2011. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Fuckers...te idióta, az utolsó az új gépről beszélt, hogy miket vegyen bele, mi az h nem menne bele a DDR3 RAM omg -.-', meg Felesleges az i5 mi? ja csak kb az összes dologban veri a 955-öt, és eddig csak te gondolkoztál AMD configba, ha nem akar rá sokat költeni akkor Llano-t vegyen...
2011. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
és szerinted mindenkinek van pénze 250ezres gépre..IQfighter
2011. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!