Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegységet használjam?

Melyik tápegységet használjam?

Figyelt kérdés

Van egy CHEIFTEC CTG 500 80P tápegységem. amibe házilag megkellett forrasztani egy sárga tranzisztort mert nem érintkezett jól. és helyette vettem egy Modecom logic 500W tápegységet ( boltos azt mondta hogy van ugyanolyan jó mint a cheiftec) de most hogy nincs egy hetes, indításnál mindig berreg a ventije de ez 1 perc után megszűnik.


ti mit ajánlotok rakjam vissza a cheiftecet ami meglett forrasztva vagy használjam ezt ami jelenleg is a gépben van.


nem akarom hogy elfüstöljön az egész :(


2011. okt. 2. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a boltosok általában még a szarra is rábeszélnek :D én úgy voltam h bementem a boltba és mondta ha DDR2-es ram jobb mint a DDR3-as :) ennyit erről..

amúgy sztem a cheiftec-et használd ha jól működik mert ez a modecon nem vmi jó sztem. :D

2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a boltosok általában még a szarra is rábeszélnek :D én úgy voltam h bementem a boltba és mondta ha DDR2-es ram jobb mint a DDR3-as :) ennyit erről..

amúgy sztem a cheiftec-et használd ha jól működik mert ez a modecon nem vmi jó sztem :D

2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha elektronikus csinálta

viszont amibe let egy hiba töb is lehet

amugy te irtad vagy ilyen sokan vesznek,modecom ot és mindenkinek bereg?

talán nem nagy baj még a beregés de rá kel kérdezni ot ahol veted hogy ez stimel e igy

ctg amugy nem volt garanciális már?

fsp,veĺ jártál voln a legjoban szerintem de utolag már mindegy:s

2011. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nagy igazság hogy a boltosok többsége eladna bármi vackot , viszont ez a ModeCome tápra nem igaz.

Annyira nem bíznék benne mint egy ctg-ben, de azért bármilyen rendszert alá mernék tenni.

Szóval ha félsz egy kicsit a maszek ctg-től nyugodtan használd ezt persze miután ellenőrzöd a ventijét.

Valószínűleg kissé elmozdult/meglazult.

2011. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt javasolnám, hogy vidd vissza a boltba, és mond hogy cserélje ki a Modecom logic 500W tápegységet, mert berreg a ventije. Vegyél helyette FSP vagy Chieftech-et.
2011. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos a tápot külföldön vásároltam :S :S
2011. okt. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!