Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Légyszi segítsen valaki (? )...

Légyszi segítsen valaki (? ) Nagyon nem értek ehhez. Hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg: Már nagyon idegesít a gépem, nem tudom mi baja lett. Van két telefonom, az újabbik xperia, usb-vel szoktam a gépre csatlakoztatni, (tölteni pl), zenéket, képeket is ezen keresztül rakom rá. És tegyük hozzá hogy mindíg rámegyek erre: 'Hardver biztonságos eltávolítása'. Kivéve amikor néha meghü'lyült a gép akkor csak simán kihúztam belőle. De ez nagyoon ritkán fordúlt elő. Nemrég elkezdte azt a gép, hogy nemismeri fel. Ilyenkor sokszor ki-be húztam, és úgy vette a lapot. Aztán mostmár, tegnap óta egyátalán nem ismeri fel. Két usb hely van, egyikbe sem ismeri fel. Aztán a másik telefonommal próbálkoztam. Ott is usb-vel. ott ugyan "elfogadja" de amikor másolni szeretném a telefonra a zenét (kb 6-7 amit tegnap töltöttem), kiír nagynehezen egy ilyesmit hogy: hiba az eszköztárnál, vagy valami ilyesmi. akkor jó, megpróbálom ugyanennél a telefonnál, hogy kiveszem a memóriakártyát és az ahhoz hapott kis kütyüt teszem a gépbe. Ez a kütyü olyan hogy beleteszem a mem kártyát a végén usb van és ezzel rátudom másolni. (Bocs, de tényleg nem értek hozzá :D) na ezt sem ismeri fel. Pedid eddig, ezt mindíg felismerte. Amikor az xperiát nem, ezt akkor is. Na demostmár akármit teszek az usb-be semmit sem ismer fel. Nagyon idegesít már. Ja de van ugye a vezetéknélküli egér, ami bluetooth-os és a hozzátartozó kis usb-t kell a gépbe tenni, na azt felismeri akármikor. Szóval valaki tudna segíteni? Fontos lenne, mert így semmit sem tudok átteni a gépről a telóra és fordítva. És tényleg bocsi, hogy hosszúra sikeredett és hogy néhol hülyén fogalmaztam.
2011. okt. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A gép hátulján keress USB portot, ne az elején. Az előlapi USB portokkal sok gond szokott lenni.
2011. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom, majd megírom, hogy sikerült-e. Köszönöm a választ!
2011. okt. 2. 19:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Na megnéztem, 3 helyet találtam, de egyikben sem jó. Sajnos ott sme ismeri fel. Most mit tegyek????????? :'(
2011. okt. 3. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Vírusírtó, kémprogramírtó van a gépen?

futatad öket?

probálkoztál más írtóval is? mit használtál?

ha valami hiba van az lehet hogy az alaplapal (ha hardveres probléma) de ere kicsi az esély szerintem

pongosan milyen windows ot használsz?

Windows 7 Home Premium SP1 32 bit

Pl. igy.

alaplapod tudod milyen pontosan?

2011. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából , nem tudtam hova sorolni ezért írtam a hardver kategóriába. Windows XP-t használok. Van rajta vírusírtó-->Microsoft Security Essential. Mindennap 6 órakor átnézi a gépet. Hogy mennyire jó ez a prodram azt nem tudom. Hogy milyen az alaplap arról fogalmam sincs. x)
2011. okt. 4. 17:51
 6/10 A kérdező kommentje:
De Lg a gép és a gépházra ez van ráírva: Codegen 3319. Ha ez segít valamit :)
2011. okt. 4. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:

lg a monitor maximum szerintem:)

codegen az elégé vacak táp

szóval ki tudja nem e az árt neki:S

ha van essentialod az talán jobb mint a semmi:)

de leszedhetnél mondjuk egy anti malware bytes t

és azt is lefutatnád

de lehet a táp tönkre tette alaplapod:S

meg kéne nézetni szervizel

nem garanciális?

2011. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Milyen táp? x) És miért tette volna tönkre? :D

Amúgy nem tudom hogy garanciális-e, az nem lehet baj hogy túl sok minden van a gépen?

2011. okt. 5. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tul sok program talán de az is csak valami kártevö miat

tegyél,fel,egy AntiMalwareBytes t és futasd vagy egy Spybot is jó

Vacak táp=> ROSSZ táp, nem minöségi

2011. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó majd meglétom mi lesz, honap apa megnézi a gépet, ha nem tudunk vele mit kezdeni majd szólok...xD

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!