Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen rossz az xbox360om...

Miért ilyen rossz az xbox360om grafikája?

Figyelt kérdés

2007es az xbox 360om de nagyon béna grafikája van rajta minden játéknak pedig hdtv-n játszom vele.

Van valami beállítás erre mert bevásárlóközpontokban amit láttam kitéve sokkal szebb volt a grafikája pl a cod4 nek.

Xbox 360 arcade ról van szó.


2011. okt. 12. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem a boxtól függ, hanem a játéktól, és a kábeltől. analóg kábellel játszol (AV-RCA/Scart), vagy HDMI?
2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, pedig HDMI-vel kötöttem össze a monitorommal (24" , 1080p).


Még nem kaptam rá választ én se...

2011. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azzal a kábellel amit adtak hozzá asszem rca a neve lehet kapcsolni av meg hdmi között, hdmi csatlakozó nincs az xboxon.

Sok játékkal játszottam köztük az Alan Wake-el is és annak tudom hogy nem ilyen grafikája kéne legyen

2011. okt. 12. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
háát... ezt inkább látni kéne mert így sajnos nem tudok segíteni... de ha csinálsz 1 jó minőségű videót gameplayről és felteszed youtubra akkor talán tudok segíteni... mindenképpen látszódjon a "béna" grafika!! :)
2011. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Xbox-nak van a saját csatija (na ennek nem tudom a nevét), amit adnak hozzá, az pedig AV vagy Scart.


Én külön vettem hozzá HDMI kábelt, és igenis van az Xboxokon HDMI bemenet. Szerintem kevered a Scart-al.

2011. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!