Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem reagál a laptopom?

Miért nem reagál a laptopom?

Figyelt kérdés

Kb. 1 órája hirtelen rosszalkodni kezdett a gépem. Nem reagál a kattintásokra, se az egérrel, se az érintőpaddal, huzigálni lehet a nyilat, csak kattintani nem, ezért újraindítottam, de most se jó, megjelenik, hogy "belépés a fiókba", de nem tudok belépni most sem. Semmi kattintásra nem reagál sehogy sem, miért van ez? A nyilat lehet mozgatni, csak kattintani nem, használhatatlan így teljesen.

Amúgy Dell N5110, 4 hónapos gép, eddig nem volt vele ilyen probléma. Mit tudnék csinálni? Segítsetek.


2011. okt. 30. 10:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Most egy másik gépről írok amúgy...

Egyébként a billentyűzetre már reagált, a space-l be tudtam lépni, hogy megjelenjen az asztal, de kattintani továbbra se tudok semmivel, sehova...nagyon szar.. :/

2011. okt. 30. 10:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Lépj be.

Számítógép használathoz nem kell mindkettő (egér és bill.), elég az egyik.

Be akarsz lépni? A fel-le nyilakkal váltogathatsz a felhasználói fiókok között, Enterrel pedig belépsz.

Nézd meg, hogy belépve lehet-e kattintani.

2011. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, addig már megvan, hogy belépek, de nem, nem lehet kattintani...se az egérrel, se a paddal...de a billentyűzet az jó. Próbáltam az egeret másik USB portba csatlakoztatni, de így se jó.. :/
2011. okt. 30. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban is nézted?
2011. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy kihúztam a konnektorból, szóval akksiról megy, így csökkentett módban van, de nem jó most sem.
2011. okt. 30. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyomd meg a Windows gombot.

Ekkor feljön a Start menü menüsora.

Ha XP-d van, akkor nyilakkal menj a Futtatásra, majd Enter, aztán írd be a kis felugr ablakba, hogy devmgmt.msc majd Enter.

Ha Win 7-ed van, akkor a rögtön a Start gomb felett lesz egy kis szövegmező, itt oda kell beírnod az előzőt, majd Enter.

Ha ez kész, felugrik az Eszközkezelő, itt nézd meg, hogy nincs-e valaminél felkiáltójel.

2011. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm most már jó...: ) Bár néha akadozik, szóval valamikor kattintás előtt meg kell nyomnom a windows gombot, és akkor lehet megint kattolni...néha akad, de már jó, köszi még egyszer! :)
2011. okt. 30. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez ku__a érdekes.

Mindegy, hátha megjavul...

Szívesen (bár csak félmegoldást írtam).

2011. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!