Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CANON MP250 kifogyott nyomtató...

CANON MP250 kifogyott nyomtatópatron segítség. Miért a színekből keveri ki a feketét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kifogyott a fekete festékem. De újratöltettem , aztán meg nem akart nyomtatni, de lenyomva tartottam egy gombot, a scannelés alatti gombot vagy 3 másodpercig és azóta nyomtat. De sajnos észrevettem hogy ha benyomom nekik hogy feketevel nyomtasson, nem nyomtat, el sem indítja. Szerintem akkor a színekből kever. Mit ajánlotok, mit csináljak?

2011. nov. 6. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az üres patront töltötted újra, azt nem fogja használni, csak ha reseteled a nyomtató memóriáját, mivel a patron sorszámát megőrzi, és tudja, hogy az már egyszer kiürült. Ha utángyártott patront használtál, lehet, hogy nem megfelelő, ez alatt nem azt értem, hogy rossz típust vettél, vannak rosszul gyártott patronok. Viszont ha kifogy a fekete patron, akkor a színesből keveri ki a feketét is, lehet, hogy ez nem áll vissza magától, a nyomtató beállításaiban van, kapcsold ki.
2011. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
saját tinta, eredeti, most lett utántöltve. hogyan tudom resetelni?
2011. nov. 6. 21:07
 3/4 bp1985 ***** válasza:
2011. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldtem üzenetben egy videot, de ha gyári az új patron, akkor csak beállítási probléma lesz, van egy olyan opció a nyomtatási beállításokban, hogy a feketét a színesből keveri ki, onnan vedd ki a pipát és jónak kell lennie. Ha csinálsz egy fúvóka ellenőrzést, azzal meg tudod nézni, mert oda nem keveri a feketét, mivel annak semmi értelme.
2011. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!