Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sokkal gyengébbek a...

Miért sokkal gyengébbek a külső dvd-írók, mint a belsők?

Figyelt kérdés
Néztem Media Marktban dvd-írót, és azt vettem észre, hogy a külsők írási és olvasási sebessége sokkal lassabb, mint a belsőké. Miért lehet ez? Külsőt szeretnék, mert a régi belsőm elromlott, és nincs kedvem szerelgetni, de ha ennyi a különbség, akkor lehet, hogy rááldozom azt az időt... (egy külső egy sima DVD+-R-t 8x-s sebességgel ír, egy belső meg 22x...)
2011. nov. 16. 17:18
 1/1 Pityupocse ***** válasza:

nem tudom, hány dvd írtál, s mikor kezdted, de azt ami 22x sebességgel égetted, lehet pár év múlva már nem olvassa se ember se gép :)) Max 8xan írjuk a dvd lemezeket, mert ennél a sebességnél tudja megfelelően beleégetni az adatokat. így kb 10 évet kibír, verba lemez 15 :P


Am fogalmam sincs, miért lassabbak a külsők, de remélem segítettem

2011. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!