Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus RT-N10 LX vagy Asus...

Asus RT-N10 LX vagy Asus RT-N10+ a jobb router?

Figyelt kérdés
Melyiknek jobb a hatótávolsága? Tapasztalatok?
2011. nov. 25. 15:00
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Az + -on 3 dBi -s antenna van, az LX -en csak 2 dBi -s. Ráadásul mind a kettő fix.

Hogy őszinte legyek én egyiket sem venném, ha nagy hatótáv kell.

2011. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz?
2011. nov. 25. 15:47
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

[link]

[link]


Hasonló ár, 2 db 5 dBi -s cserélhető antenna, a teljes N szabvány támogatása, 5 év cseregarancia..

2011. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam még ezt: TL-WR1043ND ez ahhoz képest, amit te ajánlottál mennyivel jobb? Megéri azt a néhány ezer többletet? Hosszú távon megéri-e vagy elég, az amit te linkeltél?
2011. nov. 27. 17:40
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem megéri. Gigabites LAN és WAN portjai vannak, 3 antennás MIMO N, USB csatlakozója külső vinyók megosztására, amiről 24 órás FTP szervert is üzemeltethetsz, de custom firmware használatával akár torrentezhetsz is.
2011. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hatótávolságban mennyiben különbözik? Látom, hogy az első az 2*5dBi, ez viszont csak(?) 3dBi*3. De nem tudom ez mit jelent nekem.
2011. nov. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!