Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó alaplap tuninghoz?

Ez jó alaplap tuninghoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 27. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A chipset jó választás de a márka nem... Inkább ASUS!
2011. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
asusra nincs pénzem , ahol én néztem mind amibe ilyen a chipset 40 től kezdődik és 50 ezer ami már ér is valamit
2011. nov. 27. 21:10
 3/14 Jenci ***** válasza:
7%
Ki mondta,hogy nem jó a gigabyte?!Köztudottan tuningos alaplap és megbízható is.Az asus is megbízható persze csak éppen nem tuningra van tervezve--ami nem azt jelenti,hogy ne lehetne húzni a dolgokat benne,csak kisebb a tuninglehetőség.Úgyhogy a legjobb a gigabyte.
2011. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Panda Péter ***** válasza:

"...Az asus is megbízható persze csak éppen nem tuningra van tervezve..." öreg... láttál te már ROG alaplapot? na arra mondd, hogy nem tuningra lett tervezve.

a gigabyte szerintem is felejtős, ha már ennyit költesz rá, vehetsz jobbat is. de egyébként egy jobb P67-es deszka is teljesen jó lehet, ha nem akarod a prociban lévő IGP-t használni.

illetve azt gondolom tudod, hogy csak a K végződésűeket lehet húzni.

2011. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na az egy erős kijelentés h a Gigabyte a "legjobb"... Tuti h az van neked!
2011. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Jenci ***** válasza:

"öreg... láttál te már ROG alaplapot? na arra mondd, hogy nem tuningra lett tervezve. "


Basszus,de jó,hogy mindig van kivétel!Csak azt ne mondjátok már,hogy a gigabyte szar alaplap.Nem mindenki tuningol folyékony nitrogénnel.Házi tuningra meg bőven elég az is.Igen,láttam már tuningot és NEM gigabyte-al.Viszont--szerintem--CSAK két alaplap van amit valaha is gépbe tennék : Asus,Gigabyte.Innentől kezdve relatív,hogy tuningra melyiket teszed.Én akkor is a Gigabyte-ot mondom.

2011. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jenci ***** válasza:
Ja és VAN Asus alaplapom is!!Úgyhogy nem vagyok giga fan!
2011. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyiknek van szaros usb3 vezérlője másiknak...gb-nél se mindegyik de ha épp olyat fog ki fail van...nekem asus lapom van igaz hogy noctua hűtve de i7-2700k 4.5GHz-en boldogan megy...
2011. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*egyiknek van sz@r vezérlője másiknak nincs
2011. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Panda Péter ***** válasza:

"Az asus is megbízható persze csak éppen nem tuningra van tervezve" ezt úgy értelmeztem, hogy a gyártó összes termékére mondod, nem is igazán lehet másképp értelmezni, én csak mondtam egy ellenpéldát. egyébként nem csak a ROG, formula lapok vérbeli tuninglapok, hanem a középkategóriás lapok is jók asustól.

ráadásul a gigabyte supportja egy rakás....

(egyébként gigabyte-om van)

2011. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!