Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó alaplap tuninghoz?

Ez jó alaplap tuninghoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 27. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja tényleg a Giga a legjobb lap, végülis még jó szar Etron USB3 vezérlő is van rajta, UEFI meg minek...

A Giga csúszik lefelé, Core 2-es időkben jó volt, bár a support akkor is gyalázatos volt, de manapság nem lehet egy lapon említeni az Asus-al.

Az MSI-t is többe nézem, de ha így fejlődik az ASRock is lenyomja...


Mondom ezt úgy hogy Giga lapom van, de még a jó öreg LGA775 féléből.

Majd ha újítom a gépem biztos hogy nem Giga lap lesz benne.

2011. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Jenci ***** válasza:

Jó,akkor vegyetek Asrockot,vagy amit akartok.Nekem bevált,megbízható,nem szarakodik,minden működik úgy,ahogy kell.Attól,hogy olvas az ember ezt-azt teszteken nem következik az,hogy az a lap már szar is.MINDEN lapnak van gyengéje.Olyan nincs,amelyikbe ne lehetne belekötni.Ha mindenki így gondolkodna,már nem lenne csak az MSI,Asrock--úgy látszik--meg az Asus.A többi gyártó be is zárhatna.Nekem a tapasztalat számít,hozzáveszem még amit meg lehet tudni róla,összegzem a dolgokat,és döntök.Ha egy lap hibátlanul működik több éve--mindegy milyen foglalttal--akkor az már mond valamit.Direkt nem mondtam tipust!!


Na de mindegy.Én már nem foglalkozom ezzel.

2011. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Panda Péter ***** válasza:
a kérdés nem arról szólt, hogy mennyire megbízható lap, vagy hogy mennyire működik hibátlanul a gyári beál
2011. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Panda Péter ***** válasza:
a kérdés nem arról szólt, hogy mennyire megbízható lap, vagy hogy mennyire működik hibátlanul a gyári beállításokon. azt egy kukás lap is tudja. a kérdés a tuningról szólt, és abban van jobb a gigánál, ez van, törődj bele.
2011. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!