Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben jobb egy MAC, mint egy PC?

Miben jobb egy MAC, mint egy PC?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 22:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én Windows párti vagyok, Mac-et soha nm próbáltam, viszont mostanában a fagyások aránya Windows alatt 0. Hiába indítottam el a BulletStorm telepítését, az Everest full stabilitásteszjét, a zenehallgatást, és közben játszást, semmi. Pedig csak 3 GB RAM-om van 1 GB VGA, kihangsúlyozom: 1.8 GHz PROCIVAL, még sincs vele gond. Win7 Ulti. 64 Bit van fent.
2011. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
Mellesleg tényleg attól függ, ki mire használja, persze mit nem lehet PC-n megcsinálni, amit Mac-en. Ha valaki játékra, és egyéb dologra használja, kifejezetten PC, ha másra, akkor is PC, persze a Mac is jó (lehet, merthogy mint mondtam, nem találkoztam vele). Vírusok szempontjából meg hiába érvelnek azzal hogy Mac-re csak 1 Win-re meg 1000 vírus van, ha normális a vírusírtó, ezzel nem kell parázni. AVG 2012-őm van és megfelel. És igaz, PC-re több programot terveztek, nameg hiába vannak jó progik Mac-re, ha Win-re több és jobb programokat terveztek.
2011. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
43%

Mac felhasználók akkor érvelnek vírussal, ha olyan ostobák, hogy összeszednek egyet/sokat Windows alatt. :)

Legtöbbször a Windowst is azok szidják, akik nem tudják mit is csinálnak. Soha nem jutott eszembe szidni a Windowst mert ha volt is vele problémám, szinte mindig az én hibám volt és meg is oldottam. Ha rendeltetésszerűen használod, jól működik. (na jó, persze kivételek akadnak)


Macre mindössze azért nincs sok vírus, mert olyan elenyésző az elterjedtsége, hogy senkinek nem érdemes vírust írni rá. Ha mindenhol Mac OS X futna Windows helyett, a Mac hemzsegne a vírusoktól, hisz megérné erre írni őket. Nincs támadhatatlan, feltörhetetlen program/oprendszer. :)

2011. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez így nehéz. Ha szoftverre gondolsz akkor az OSX talán jobb egy kicsit mint a Windows 7. Ha egy Mac-t és egy PC számítógépet hasonlítasz össze akkor nem mindegy milyet...
2011. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Zomi98 válasza:
0%
A Mac jobb mint a pc, mert sokkal jobbak rajta a programok.No virus ellenbe a windowsokkal és minden játék műxik rajta.A Mac-en sokkal jobbak az Adobe programok és a Microsoft Office 2010 egy kalap fos a Mac Office 2011-hez képest.Sztem egyértelműen jobb a Mac.
2012. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
41%
MAC-ra játék???
2012. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!