Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung ML-1660 lézeres...

Samsung ML-1660 lézeres nyomtató toner csere, megoldható itthon?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung ML-1660-as monokrom lézeres nyomtatóm. Most fogyott ki a tonerből a festék, és érdekelne, hogy meg lehet oldani itthon az utántöltést, vagy érdemes szakemberhez fordulni vele? Illetve a toner cseréje mennyire macerás? Megéri utángyártott toner-t venni, vagy mindenképpen az eredeti samsung a jó csak?
2011. dec. 3. 10:40
 1/3 CactusClone ***** válasza:
Sok év tapasztalata, hogy újratöltött tonerek nem túl jók. Hiába hirdetik annyira. Ha sokallod az eredetit, inkább vegyél utángyártottat, és ne újratöltöttet. Találsz több gyártót is, akik utángyártott tonereket forgalmaznak.
2011. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És utángyártottat itthon be tudom magamtól szerelni (nem vagyok újonc az ilyen dolgokban, de ilyet még nem csináltam)?
2011. dec. 9. 19:59
 3/3 CactusClone ***** válasza:
Hát persze. Kiveszed régi tonert, és beleteszed az újat.
2011. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!