Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az ASUS...

Mi a véleményetek az ASUS EEEPC 1011PX-WHI004U-ról? Online filmnézés lehetséges vele? Meddig bírja az akkumulátor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 00:55
 1/3 DannyZuko ***** válasza:
Az online filmézés nem igazán csak gép függő, sokkal inkább sávszélesség és kiegészítő progik kérdése. teszem azt flash player stb... Ehez nem kell egy erőmű. egy pentium 4es gép simán képes rá egy alap képkártyával. Sávszélesség legyen, meg egy kis memórai és menni fog. Az asus laptopok átlagban amúgy 2-25órát bírnak az én tapasztalatom alapján.
2011. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nyuszifül94 válasza:
szia ez nem ide kapcsolodik, de én is ilyet szeretnék de sok helyen azt olvastam h op. rendszer nélküli és mivel nincs meghajtója h lehet rátenni op.rendszert? :) válaszodat előre ias köszi
2012. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó felbontású filmet (720p, 1080p) döcögősen játszik le nekem.

Válassz egy drágább verziót: [link]


sok memóriával, vagy másik típust... :S

2012. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!