Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik azok a szintetikus program...

NGC kérdése:

Mik azok a szintetikus programok, mit értünk ezalatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a számológépre gondolsz, és nem a mosógép leírásában olvastad, akkor:


"Some of the HP-41C programs in the Software Library use "Synthetic Programming". Synthetic programming is a way of entering program codes that can't be entered directly from the keyboard."

[link]

+

[link]


Vagy:

"Synthetic programming refers to assembly language programming in scripting languages. Implementations vary from inline assembly to better wrapped machine instructions."

[link]

2011. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szintetikus programokkal pl a CPU vagy GPU bizonyos képességeit lehet tesztelni. De ezek általában nem mérvadóak, mert attól hogy a szintetikus tesztek alatt jól teljesít valami, még nem biztos hogy valós felhasználásban is jól fog.


Ilyen szintetikus tesztnek számít pl a 3D Mark is, attól hogy "A" VGA több pontot kap mint "B" még egyáltalán nem biztos hogy az igazi játékokban is gyorsabb lesz. Volt már rá példa hogy még inkább gyengébb is.

2011. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán arra gondoltál amit leírtam, mert ez nem egészen egyértelmű.
2011. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy az ssd vagy hdd rosszabb teljesítményt mutat szintetikus programok futtatásakor, de aztnemtudom mi az a szintetikus program... :P
2011. dec. 7. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a második válasz lesz a helyes.
2011. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha szintetikus tesztben valami rosszulteljesít akkor a valóságban még teljesíthetjól?:D
2011. dec. 7. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre is válaszolt a második kommentelő.
2011. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy ne szintetikus teszteket nézz, azok szinte semmit sem érnek...

Azt nézd meg hogy valós alkalmazásokban, amiket te is használni fogsz rajta, azokban hogy teljesít. Csak ez számít.

2011. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ! :D
2011. dec. 8. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!