Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Mikrofonos vezetékes...

Milyen Mikrofonos vezetékes pc headsetet vegyek?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok olyan mikrofonos headsetet ami 5k körül van chatelésre skypeolásra játékra zenehallgatásra?
2011. dec. 19. 21:58
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
48%

lehetőleg semmilyet.

ezek a headsetek általában nagyon szutyok hangminőségűek. jobban jársz, ha veszel egy viszonlag normális sztereó fejest (sennheiser, superlux), meg hozzá egy asztali, vagy egy csiptetős mikrofont.

2011. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen de én mégis ragaszkodnék az egybefejeshez a tánácsok ellenére mert máshol is ugyezt mondták...

én ezt néztem ki valami vélemény róla?

[link]

2011. dec. 19. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, játékra bumszli füles kell , jobban hald a trappot egyebek.. Zenehalgatáshoz sem utolsó pl a steró
2011. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ akkor valami alternativát 5k ért egybefülesre?
2011. dec. 19. 22:24
 5/9 Panda Péter ***** válasza:
nehogy elhidd, hogy nem kibszból mondom amit mondok, meg nem vagyok hülye a témához, és csak azt akarom hogy ne szrt vegyél a pénzedből...
2011. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon ragaszkodsz hozzá, nekem volt 1 ilyene: [link]

viszont vigyázz vele mert a mikrofon része része elég könyen letörik

2011. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bembinó ***** válasza:
Nekem ez jó bár ízlések és pofonok : [link]
2011. dec. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat utolsó a gxt10 et én is néztem 2 kérdés vele kapcsolatban nem túl nehéz? azt hallottam róla hogy kisebb fejméretre van méretezve illetve mégegy harmadik mondjuk egy másfél óra viselés után nem lesz kényelmetlen?
2011. dec. 21. 22:19
 9/9 bembinó ***** válasza:
Kicsit Nehéz , meg persze ha sokat van rajtad kényelmetlen bár nekem eddig mind az volt vagy csak én vagyok ilyen nem tom de én le szoktam venni egy idő után mert szétnyomja a fülem (mármint nem csak ez hanem úgy álltalában):D
2011. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!