Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új monitorom képe széltében...

Új monitorom képe széltében nem fér ki a képernyőre. Hiába állítottam be az optimális felbontást és Hz jelet.16:9 18,9" 1366x768, az előző 16:10 és 19" 1440x900 volt. Hogyan tudnám normális szélesvásznúra beállítani a képet?

Figyelt kérdés

Menüből nem sikerül, a grafikus kártya meg azt se tudom, hogyan érhető el és állítható be.

Könyörgöm, valaki segítsen! Tegnap vettem a monitort, még él a 3 nap cseregarancia, és ha megfeszülök se tudom beállítani! Telepíteni csak az illesztőprogit tudtam, a másiktól lefagy a gép, safe mode-ban kiírja, hogy az én gépemen nem futtatható. XP SP3 Home Editiont használok.


2011. dec. 21. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudni kéne a monitor pontos típusát.
2011. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung SyncMaster S19A300N. A monitor biztosan jó, gyönyörű a képe. Valami beállítási hiba lesz, de nem értek hozzá...
2011. dec. 21. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Itt van monitor driver. Egyébként az 1366x768-as felbontással szokott lenni a szopás, ha ATi a videokártyád, a driverből egyszerűen - butafasz módon - kivették a supportját, ezért nem is látod. Ha ezzel a monitor driverrel nem jó, akkor PowerStrip-el kell neki csinálni.

[link]


Itt van guide.

2011. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


?

Nekem a legújabb AMD Catalyst van fent, a 11.12, és benne van az 1366x768

[link]

Meg a Windowsban is be lehet állítani.

2011. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most már benne van, régebben issue volt, hogy kivették.
2011. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a válaszokért, nagyon szépen köszönöm!

Időközben meglett a megoldás. Egész nap ezzel szívtam... Más csatlakoztatja a kábeleket, 2 perc alatt beállítja a neki megfelelő képet, és kész. Én meg egész nap ezzel szívtam... A monitor menüjében, a felbontásnál optimálisnak az 1366x768-at írja, de ott van felette, hogy 1024x768. Nem értettem. Nem tudom, honnan jött az ötlet, de kipróbáltam... EZ a helyes felbontás... Kíváncsi lennék, más is szív-e ezzel vagy csak engem ért ez a megtiszteltetés...

2011. dec. 21. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog...
2011. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!