Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem megy a gép rendesen...

Nem megy a gép rendesen valaki tud segitenI?

Figyelt kérdés

Volt egy nv4_disp hiba az ac2 játékban és azt olvastam le kell törölni régi nvidia drivert és kell tenni helyébe ujat!NA és ezt csináltam csak mikor csökentett módba tettem a gépet és letöröltem onnantól fogva nem tudtam rá rendesen drivert rátenni amit hozzá kerestem.Ezután kaptam egyet és most asszem a vga videókezelővel vana gond.Ám a tunetek:)) itt vannak:NEm lehet készenléti állapotba tenni a gépet ugyértve mikor ráteszem hogy kikapcsolás ott van de elvan sötétülve és nem lehet rákattintani.Egy játék sem indul el!3.Mikro mozgatom pédául a sajátgépet tudjátok az X mellett amivel eltudod mozgatni na az nagyon laggol nem egyenletesen mozgatja!

Szóval akinek volt hasonló esete az pls segitsen Win ujrarakás nelkül!PLS


2011. dec. 25. 12:20
 1/1 csapo1002 ***** válasza:
Próbálj meg rendszervisszaállítást csinálni!
2011. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!