Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mio digiwalker a501 típusú...

Mio digiwalker a501 típusú PDA-re gps progi telepítés?

Figyelt kérdés
Előre írom, nagyon nem értek hozzá. MioMap nevű progi azt írja, nem megnyitható... újra kell telepíteni, ok. Találtam egy Mio Rwecovery/Mio Map/EEU_2A mappát. Itt van egy autorun, egy miomapinstall progi és két mappa, Miomap és 2577. A miomapinstall-al próbálom akkor újratelepíteni ezt a gps progit, de megakad: installation is aborted. cannot copy file:unistall.exe Meg valamikor ilyenkor kiírja h nincs elég hely, töröljek. A memória állapotról: Fő: tároláshoz 3 MB szabad, programhoz 17 MB szabad. Van egy memóriakártya is hozz 2GB. Nem lehetne erre a 2GB-osra telepíteni a gps szoftvert? Ha nem lehet, akkor mit töröljek le h legyen elég helyem? Köszike előre is.
2011. dec. 26. 15:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Lehet h burleszkszerű kérdés lesz, mivel fogalmam sincs semmiről megkérdezem. Hogyan működik a gps a pda-n? Van egy szoftver a pda-n amiben benne vannak térképek, eddig ok. A pda-ban benne van a sim-kártyám, de az mit csinál pontosan amikor a gps-t használom? Küldözget jeleket a műholdra? És ezért mennyit kell fizetni? Ugyanúgy működik, mintha telefonálnék, csak más tarifát számol el, vagy hogy van ez az egész? Google-ben ezekre nem tudtam választ találni, valószínű mert túl egyszerű kérdések, de én mégse vagyok tisztában ezekkel.
2011. dec. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!