Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékokhoz inkább VGA vagy...

Játékokhoz inkább VGA vagy processzor kell? A processzor az mennyire számít játékoknál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem egy jobb videokártyám van, viszont gyengébb procim. Apámnak i5-ös procija van, gyengébb videokártyával (GTX460), mégis röccenés nélkül visz mindent. Persze a gyengébb videokártya relatív, de amint a mellékelt ábra mutatja, egy jó négymagos proci többet használ, mint egy egy 100 ezres videokártya szar procival.
2011. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 vagy 6 magos prociban gondolkodok :D
2011. dec. 27. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Játékhoz vga kell. Persze az is igaz, hogy ha a proci kifullad, hiába a jó vga is.

Egy 2-4 magos 2,5GHz körüli proci már kihajt egy játékban jó vga-t.

Nálam i5-2500k mellett egyenlőre elég az nvidia 9600GT videó.(nem játszom fullon!)

Egy phenom II + HD6850 szerintem már majdnem mindenre elég.

2011. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha multizni kell akkor egy jobb CPU, és egy fokkal gyengébb VGA. Ha nem csak arra, akkor elsősorban a VGA számít, és csak aztán a CPU. Egy közepes 4 magos CPU elég bármilyen játékhoz, ha veszel mellé egy jó VGA-t.

Na szóval ha leírod mennyid van szívesen ajánlunk CPU-t és VGA-t is. Ja és hat mag, az felesleges a játékok nem tudnak mit kezdeni vele.

2011. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
CPU-ra és VGA-ra úgy kb. 85-öt adnák ki.
2011. dec. 27. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:

hát gondolom ha 4 vagy 6 magosba gondolkodsz akkor amdbe akkor én ezt ajánlom


[link]


és


[link]

2011. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyesmi megoszlásban gondolkoztam.
2011. dec. 27. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
ha játékra kell ennél erősebb drágább/erősebb procit nincs értelme venni ennél erősebb vga meg nem hiszem hogy kijön ennyiből
2011. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!