Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet Win 7-re Epson...

Hogyan lehet Win 7-re Epson S21 nyomtatót feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Az Epson honlapján fellelhető összes illesztőt kipróbáltam, de egyik sem jött össze, valamint egyéb oldalakról is letöltöttem hozzá, de azok ugyanúgy nem mentek. Kiírja, hogy a telepítőcsomagot nem lehet feltelepíteni, mindezt a telepítés vége felé. Próbáltam a gyári CD-ről kompatibilitás varázslóval, valamint az összes letöltöttet kompatibilitás varázslóval is, de nem jött össze. Letöltöttem az S22-höz való illesztőt is. Ott nem volt a telepítéssel probléma, csak nem ismerte fel a nyomtatót. A windows felismeri, de illesztőt nem talál hozzá.

Aki tud, kérem segítsen, mert kb 7 órát dolgoztam rajta, de nem sikerül.


2011. dec. 27. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy régi HP nyomtatót vistás driverrel telepítettem fel win7-re, és működik. Igaz, minden oldal után megáll egy pillanatra gondolkozni, de ez legyen a legkisebb baj.
2011. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Lexmark E 120 nyomtatómhoz nem találtam megfelelő drivert. Ezért uj nyomtató->virtuális portra a listából telepítettem a Lexmark E 220 nyomtatót.
2011. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Az Epson Stylus s21-nek van win7-hez hivatalos driver-e, annál jobb nem lesz:

[link]

2011. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!